Nederlands

Oproep ondersteuning vrijwilligersmakelaar. Breng jij graag mensen bij elkaar?

Wekelijks ontvangen wij aanvragen van (eenzame) ouderen die een vrijwilliger zoeken! Om aan al deze aanvragen te kunnen voldoen, zij wij op zoek naar een vrijwilliger om onze Vrijwilligersmakelaar te ondersteunen.

Spreekt het jou aan vrijwilligers te werven, organisaties te benaderen en is wervende teksten creëren jouw passie? Dan zijn wij op zoek naar jou! Ben of ken jij iemand waarvoor deze aanvraag de perfecte match is? Neem dan contact op met onze vrijwilligersmakelaar Daphne.

Ben je al vrijwilliger bij ons en op zoek je een nieuwe of extra uitdaging? Ook dan gaan we graag het gesprek met je aan.

Praktische informatie
Locatie: Thuis of kantoor SWOS
Dag: Geen voorkeur
Dagdeel: Geen voorkeur
Inzetbaarheid: Geen voorkeur
Contactgegevens
Daphe Wagenaar
vrijwilligersthuis@swos.nl
06 - 40 65 88 60
Vrijwilligers overzicht