Molenstraat 8c
3764 TG, Soest
Telefonisch bereikbaar
tussen 08:45 - 13:30
Telefoonnummer
035 - 602 36 81
Algemeen

Ik zou de SWOS niet willen missen

Menu

Bereikbaarheid

Vrijwilligersmakelaar: A-Yi Kah; alleen op maandag; tel: 06 40658860 of via de email vrijwiligersthuis@swos.nl

Ouderenadviseur Welzijn: Christien Hoekstra, op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag, tel; 035 602 36 81 of via ouderenadviseurwelzijn@swos.nl

Ouderenadviseur Jenneke Hotke, op woensdag ( om de week) donderdag en vrijdag via 035 602 36 81 of ouderenadviseur@swos.nl

Seniorencoach Tineke Campschreur, op maandagmorgen, dinsdagmorgen en donderdagmorgen, tel 06 40977984 of via seniorencoach@swos.nl 

Beweegmakelaar Sanne van den Berg, op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag, tel 06 40761683 of via beweegmakelaar@swos.nl 

Beweegmakelaar aangepast sporten Marijke Roest, op maandag, dinsdag, donderdag, tel 06 36 08 85 90 of via beweegmakelaar.as@swos.nl 

Mantelzorgondersteuning op dinsdag, woensdag, donderdag, tel 06 52 88 21 17 of via mantelzorg@swos.nl 

Ontmoetingscentrum Klarinet, Hanny de Wit, maandag tot en met woensdag, 035 6023139 of via klarinet@swos.nl

Ontmoetingscentrum Klaarwater, Anja van Vliet, maandag tot en met donderdag, 035 6010607 of via klaarwater@swos.nl

Ontmoetingscentrum Soesterberg, Dolores van Enkhuizen, maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag, 0346 351402, soesterberg@swos.nl 

Volg ons op facebook